NYERTES HAVI HŐSÖK

Szavazás végeredménye augusztus hónapban (2016-08-01 - 2016-08-28)

1.

Petrov Dorottya


39.39%



Petrov Dorottya
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

2.

Szilárd Zalán


35.43%



Szilárd Zalán
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

3.

Király Anna


18.21%



Király Anna
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

4.

Hemmert Yvon


6.97%



Hemmert Yvon
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

Szavazás végeredménye július hónapban (2016-07-04 - 2016-07-31)

1.

Schmölcz Norman


49.26%



Schmölcz Norman
Vízilabda
KSI

2.

Füredi Rebeka


37.78%



Füredi Rebeka
Taekwondo
UTE 

3.

Bragmayer Zsanett


6.87%



Bragmayer Zsanett
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

4.

Vadovics Viktor


6.09%



Vadovics Viktor
Vízilabda
Miskolc

Szavazás végeredménye június hónapban (2016-05-30 - 2016-07-03)

1.

Vincze Viktória Hanna


33.4%



Vincze Viktória Hanna
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

2.

Peszleg Dominika


31.38%



Peszleg Dominika
Triatlon
FTC

3.

Szük Zsombor


22.44%



Szük Zsombor
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia

4.

Pongrácz Bence


7.35%



Pongrácz Bence
Judo
UTE

5.

Kalmár Viktória


5.43%



Kalmár Viktória
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

Szavazás végeredménye május hónapban (2016-05-02 - 2016-05-29)

1.

Pócza Milos


38.91%



Pócza Milos
Ökölvívás
Csepeli Ökölvívó Szakosztály

2.

Sőnfeld Zsuzsanna


23.09%



Sőnfeld Zsuzsanna
Evezés
Győri Vízi Spartacus Evezős Klub

3.

Pafféri Péter


20.98%



Pafféri Péter
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

4.

Fábián Máté


17.02%



Fábián Máté
Öttusa
KSI

Szavazás végeredménye április hónapban (2016-04-04 - 2016-05-01)

1.

Kovács Kornél


36.23%



Kovács Kornél
Evezés
Vác Városi Evezős Club

2.

Cserveni Fanni


27.18%



Cserveni Fanni
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

3.

Imre Leila


19.65%



Imre Leila
Asztalitenisz
Kecskeméti UnviveSport Kft.

4.

Bácskay Csenge


16.94%



Bácskay Csenge
Torna
MTK

Szavazás végeredménye március hónapban (2016-02-29 - 2016-04-03)

1.

Nagy Réka


35.18%



Nagy Réka
Úszás
BVSC-Zugló

2.

Semmelweis Dániel


20.53%



Semmelweis Dániel
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

3.

László Beáta


16.81%



László Beáta
Öttusa
KSI

4.

Ozsváth Lili


13.95%



Ozsváth Lili
Gyorskorcsolya
Szegedi Korcsolyázó Egyesület

5.

Kiss Balázs


13.54%



Kiss Balázs
Torna
BHSE

Szavazás végeredménye február hónapban (2016-02-01 - 2016-02-28)

1.

Ocsenász Gergő


34.88%



Ocsenász Gergő
Evezés
Győri Vízi Spartacus Evezős K.

2.

Pigniczki Fanni


33.75%



Pigniczki Fanni
Ritmikus gimnasztika
MTK

3.

Ravasz Etele


16.7%



Ravasz Etele
Kardvívás
Vasas SC

4.

Czagány Dóra


14.68%



Czagány Dóra
Karate
MTK

Szavazás végeredménye január hónapban (2016-01-04 - 2016-01-31)

1.

Sziklási András


34.01%



Sziklási András
Gyorskorcsolya
MTK

2.

Kis Alexandra


32.15%



Kis Alexandra
Ritmikus gimnasztika
MTK

3.

Szabó Nina


18.25%



Szabó Nina
Kézilabda
Balmazújvárosi Női Kézilabda Klub

4.

Hárspataki Gábor


15.6%



Hárspataki Gábor
Karate
MTK

Szavazás végeredménye december hónapban (2015-11-30 - 2016-01-03)

1.

Hais Dorottya


28.8%



Hais Dorottya
Műugrás
Honvéd Up. Vízilabda Klub SE

2.

Tomcsányi Benedek


22.76%



Tomcsányi Benedek
Torna
FTC

3.

Sterck Laura


17.81%



Sterck Laura
Karate
MTK

4.

Ács Kristóf


15.35%



Ács Kristóf
Evezés
Vác Városi Evezős Club

5.

Szőke Viktória


15.29%



Szőke Viktória
Úszás
Vasas SC

Szavazás végeredménye november hónapban (2015-11-02 - 2015-11-29)

1.

Tatarek Csenge


32.84%



Tatarek Csenge
Műugrás
Honvéd Up. Vízilabda Klub SE

2.

Visi Balázs


31.64%



Visi Balázs
Rögbi
Esztergomi Vitézek RAFC

3.

Homonnai Luca


20.65%



Homonnai Luca
Kajak
Graboplast Győri VSE

4.

Regőczi Petra


14.87%



Regőczi Petra
Íjászat
Örs Íjász Klub

Szavazás végeredménye október hónapban (2015-09-28 - 2015-11-01)

1.

Petróczi-Kis András


55.25%



Petróczi-Kis András
Kézilabda
Kiskőrösi KSK

2.

Némedi Konrád


26.21%



Némedi Konrád
Kenu
Dunaferr

3.

Racskó Fruzsina


6.73%



Racskó Fruzsina
Kajak
KSI

4.

Both Olivér


6.36%



Both Olivér
Asztalitenisz
Malév SC

5.

Schermann Regina


5.46%



Schermann Regina
Műkorcsolya
Sportország SC

Szavazás végeredménye szeptember hónapban (2015-09-01 - 2016-09-04)

1.

Jászapáti Petra


35.06%



Jászapáti Petra
Gyorskorcsolya
Szegedi Korcsolyázó Egyesület

2.

Nardelotti Zoltán


24.39%



Nardelotti Zoltán
Muaythai
Unicentral Bull's SE Győr

3.

Nagy Botond


23.02%



Nagy Botond
Karate
Arashi Karate Sportclub

4.

Zsigó Máté és Bence


17.53%



Zsigó Máté és Bence
Gyorskorcsolya
Jászberényi SE