NYERTES HETI HŐSÖK

Szavazás végeredménye a(z) 52. játékhéten (2016-08-22 - 2016-08-28)

1.

Petrov Dorottya


42.46%



Petrov Dorottya
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

2.

Teleki András


40.71%



Teleki András
Vízilabda
KSI

3.

Szlávi Roland


5.97%



Szlávi Roland
Szörf
MSZA

4.

Inglis Ákos


5.48%



Inglis Ákos
Jégkorong
FTC

5.

Szunács Martin


5.39%



Szunács Martin
Labdarúgás
Magyar Futball Akadémia

Szavazás végeredménye a(z) 51. játékhéten (2016-08-15 - 2016-08-21)

1.

Hemmert Yvon


36.52%



Hemmert Yvon
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

2.

Csipkés Ákos


23.54%



Csipkés Ákos
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

3.

Soós Gergő


19.55%



Soós Gergő
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

4.

Lőrincz Benedek


10.57%



Lőrincz Benedek
Mountain bike
Superior MTB Team

5.

Berendi Dominik


9.82%



Berendi Dominik
Jégkorong
MAC Budapest

Szavazás végeredménye a(z) 50. játékhéten (2016-08-08 - 2016-08-14)

1.

Király Anna


35.93%



Király Anna
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

2.

Patakfalvy Luca


29.01%



Patakfalvy Luca
Taekwondo
MTK

3.

Sugár Péter


21.71%



Sugár Péter
Vízilabda
BVSC

4.

Morvai Bálint


6.67%



Morvai Bálint
Szörf
MSZA

5.

Sebestyén Ronald


6.54%



Sebestyén Ronald
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

Szavazás végeredménye a(z) 49. játékhéten (2016-08-01 - 2016-08-07)

1.

Szilárd Zalán


44.5%



Szilárd Zalán
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

2.

Szidor Levente


39.65%



Szidor Levente
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia

3.

Patakfalvy Csenge


8.18%



Patakfalvy Csenge
Taekwondo
MTK

4.

Vajda Tamás


4.54%



Vajda Tamás
Jégkorong
MAC Budapest

5.

Véglás Pál


3.03%



Véglás Pál
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

Szavazás végeredménye a(z) 48. játékhéten (2016-07-25 - 2016-07-31)

1.

Schmölcz Norman


42.18%



Schmölcz Norman
Vízilabda
KSI

2.

Tettamanti Virág


38.77%



Tettamanti Virág
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

3.

Fuchs Dóra


9.46%



Fuchs Dóra
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

4.

Geiger Richárd


5.06%



Geiger Richárd
Szörf
MSZA

5.

Apostol Patrik


4.52%



Apostol Patrik
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

Szavazás végeredménye a(z) 47. játékhéten (2016-07-18 - 2016-07-24)

1.

Vadovics Viktor


38.38%



Vadovics Viktor
Vízilabda
Miskolc

2.

Nagy Nikolett


32.11%



Nagy Nikolett
Taekwondo
MTK

3.

Jászai Dávid


12.27%



Jászai Dávid
Jégkorong
MAC

4.

Lőrincz Bendegúz


8.62%



Lőrincz Bendegúz
Mountain bike
Superior MTB Team

5.

Báki Alex


8.55%



Báki Alex
Ökölvívás
MTK

Szavazás végeredménye a(z) 46. játékhéten (2016-07-11 - 2016-07-17)

1.

Bragmayer Zsanett


33.8%



Bragmayer Zsanett
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

2.

Györkös Richárd


28.33%



Györkös Richárd
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia

3.

Berregi Bernadett


15.68%



Berregi Bernadett
Sumo
Kőbánya SC

4.

Burián Gergely


13.32%



Burián Gergely
Vízilabda
Vasas

5.

Tréfás Márk


8.74%



Tréfás Márk
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

Szavazás végeredménye a(z) 45. játékhéten (2016-07-04 - 2016-07-10)

1.

Füredi Rebeka


33.74%



Füredi Rebeka
Taekwondo
UTE 

2.

Tamasi Szandra


32.28%



Tamasi Szandra
Judo
CVSE

3.

Morvai Anna


15.74%



Morvai Anna
Szörf
MSZA

4.

Kőrösi Péter


13.17%



Kőrösi Péter
Jégkorong
MAC

5.

Meszlényi Ábel


5.08%



Meszlényi Ábel
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

Szavazás végeredménye a(z) 44. játékhéten (2016-06-27 - 2016-07-03)

1.

Kalmár Viktória


39.5%



Kalmár Viktória
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

2.

Bódis Richárd


34.25%



Bódis Richárd
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

3.

Bérczy Dorottya


16.27%



Bérczy Dorottya
Kardvívás
BVSC

4.

Szabó Dominik


4.99%



Szabó Dominik
Labdarúgás
FC Budapest Sólymok

5.

Sós Bendegúz


4.79%



Sós Bendegúz
Mountain bike
Superior MTB Team

Szavazás végeredménye a(z) 43. játékhéten (2016-06-20 - 2016-06-26)

1.

Szük Zsombor


38.86%



Szük Zsombor
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda Akadémia

2.

Borsos Viktória


37.74%



Borsos Viktória
Sumo
Kőbánya SC

3.

Krekács Barna


11.7%



Krekács Barna
Triatlon
Uniqa Team Újbuda SE

4.

Arany Gergely


5.89%



Arany Gergely
Jégkorong
MAC Budapest Jégkorong Akadémia

5.

Berei Béla


5.81%



Berei Béla
Taekwondo
Máté Taekwondo & Hapkido KHSE

Szavazás végeredménye a(z) 42. játékhéten (2016-06-13 - 2016-06-19)

1.

Vincze Viktória Hanna


38.83%



Vincze Viktória Hanna
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

2.

Papp Borbála


17.95%



Papp Borbála
Kardvívás
BVSC

3.

Tóth-Bagi Réka


15.79%



Tóth-Bagi Réka
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

4.

Gercsák Szabina


15.34%



Gercsák Szabina
Judo
Hell - MJC

5.

Virbán Gábor


12.09%



Virbán Gábor
Ökölvívás
Madárfészek Akadémia - UTE

Szavazás végeredménye a(z) 41. játékhéten (2016-06-06 - 2016-06-12)

1.

Peszleg Dominika


34.26%



Peszleg Dominika
Triatlon
FTC

2.

Takács Alexandra


25.08%



Takács Alexandra
Sumo
Kőbánya SC

3.

Papp Dávid


15.69%



Papp Dávid
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

4.

Práth Bence


13.02%



Práth Bence
Taekwondo
Békéscsabai József A. Ltp. TSE

5.

Katona Tamás


11.96%



Katona Tamás
Mountain bike
Crosskovácsi bikeschool

Szavazás végeredménye a(z) 40. játékhéten (2016-05-30 - 2016-06-05)

1.

Pongrácz Bence


39.01%



Pongrácz Bence
Judo
UTE

2.

Kakuszi Ádám


33.67%



Kakuszi Ádám
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Akadémia

3.

Stollár Szonja


11.5%



Stollár Szonja
Röplabda
Gödöllői Röplabda Club

4.

Nagy Martin


8.88%



Nagy Martin
Kardvívás
BVSC

5.

Kontrecz Márk


6.92%



Kontrecz Márk
Ökölvívás
Madárfészek Akadémia - UTE

Szavazás végeredménye a(z) 39. játékhéten (2016-05-23 - 2016-05-29)

1.

Pafféri Péter


29.77%



Pafféri Péter
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

2.

Borda Korinna


23.57%



Borda Korinna
Ritmikus gimnasztika
MTK

3.

Pupp Réka


22.02%



Pupp Réka
Judo
Atomerőmű SE

4.

Kelecsényi Mirabella


15.04%



Kelecsényi Mirabella
Kardvívás
BVSC

5.

Csuja Bálint


9.61%



Csuja Bálint
Mountain bike
Superior MTB Team

Szavazás végeredménye a(z) 38. játékhéten (2016-05-16 - 2016-05-22)

1.

Sőnfeld Zsuzsanna


37.5%



Sőnfeld Zsuzsanna
Evezés
Győri Vízi Spartacus Evezős Klub

2.

Bujtor Sára


22.66%



Bujtor Sára
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

3.

Fekete Bosziljka


16.11%



Fekete Bosziljka
Öttusa
KSI

4.

Kovács Bálint


13.94%



Kovács Bálint
Gyorsasági motorversenyzés
H-MOTO Team

5.

Fésű Lajos


9.8%



Fésű Lajos
Kick-box
Szigetszentmiklós-Tököl SE

Szavazás végeredménye a(z) 37. játékhéten (2016-05-09 - 2016-05-15)

1.

Pócza Milos


37.57%



Pócza Milos
Ökölvívás
Csepeli Ökölvívó Szakosztály

2.

Szigeti Dóra


33.56%



Szigeti Dóra
Gyorskorcsolya
MTK

3.

Tóth Fanni


13.07%



Tóth Fanni
Judo
KSI SE

4.

Tóth Janka


9.25%



Tóth Janka
Tőrvívó
Törekvés SE

5.

Orosz Viktor


6.55%



Orosz Viktor
Íjászat
Letizia SC Debrecen

Szavazás végeredménye a(z) 36. játékhéten (2016-05-02 - 2016-05-08)

1.

Fábián Máté


33.18%



Fábián Máté
Öttusa
KSI

2.

Harasztovich Fanni


23.14%



Harasztovich Fanni
Asztalitenisz
Statisztika PSC

3.

Juhász Anna


16.17%



Juhász Anna
Ritmikus gimnasztika
MTK

4.

Zólyomi Edit


15.24%



Zólyomi Edit
Rögbi
Fehérvár Rugby Club

5.

Kolok Balázs


12.27%



Kolok Balázs
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

Szavazás végeredménye a(z) 35. játékhéten (2016-04-25 - 2016-05-01)

1.

Cserveni Fanni


34.14%



Cserveni Fanni
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

2.

Sipőcz Richárd


31.84%



Sipőcz Richárd
Judo
Győri AC

3.

Koós Gréta


11.47%



Koós Gréta
Kardvívás
Kárpáti Rudolf Vívóklub

4.

György Dániel


11.42%



György Dániel
Karate
BVSC Fighter

5.

Tallósi Péter


11.13%



Tallósi Péter
Ökölvívás
Madárfészek A. - Honvéd Sas-hegy

Szavazás végeredménye a(z) 34. játékhéten (2016-04-18 - 2016-04-24)

1.

Bácskay Csenge


31.03%



Bácskay Csenge
Torna
MTK

2.

Fodor Adél


22.09%



Fodor Adél
Szinkronúszás
H2O Synchro SE

3.

Bornemissza Zsuzsanna


18.9%



Bornemissza Zsuzsanna
Gyorskorcsolya
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.

4.

Horváth Attila Fülöp


15.92%



Horváth Attila Fülöp
Olimpiai súlyemelés
Tamási Koppány SE

5.

Horváth Márkó


12.06%



Horváth Márkó
Díjugratás
Pro Equus Lovas Klub

Szavazás végeredménye a(z) 33. játékhéten (2016-04-11 - 2016-04-17)

1.

Kovács Kornél


32.59%



Kovács Kornél
Evezés
Vác Városi Evezős Club

2.

Szidor Bálint


29.31%



Szidor Bálint
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

3.

Gyurka Manó


16.04%



Gyurka Manó
Öttusa
KSI

4.

Szabó Dorina


12.47%



Szabó Dorina
Kick-box
Csepeli Halker-Király T. Kickbox A.

5.

Kálmán Eszter


9.59%



Kálmán Eszter
Tőrvívás
Törekvés SE

Szavazás végeredménye a(z) 32. játékhéten (2016-04-04 - 2016-04-10)

1.

Imre Leila


28.87%



Imre Leila
Asztalitenisz
Kecskeméti UnviveSport Kft.

2.

Dobrovitz Ádám


25.51%



Dobrovitz Ádám
Torna
KSI

3.

Árkai Zsófia


19.65%



Árkai Zsófia
Ritmikus gimnasztika
MTK

4.

Sovány Erhard


13.09%



Sovány Erhard
Rögbi
Esztergomi Vitézek RAFC

5.

Sári Péter


12.88%



Sári Péter
Úszás
MTK

Szavazás végeredménye a(z) 31. játékhéten (2016-03-28 - 2016-04-03)

1.

Ozsváth Lili


35.83%



Ozsváth Lili
Gyorskorcsolya
Szegedi Korcsolyázó Egyesület

2.

Mészáros Balázs


26.44%



Mészáros Balázs
Kardvívás
UTE

3.

Gacs Barnabás


12.83%



Gacs Barnabás
Műugrás
BVSC

4.

Mozsár Alex


12.63%



Mozsár Alex
Uszonyosúszás
Mátrai Erőmű Búvárklub

5.

Kiss Petra


12.27%



Kiss Petra
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

Szavazás végeredménye a(z) 30. játékhéten (2016-03-21 - 2016-03-27)

1.

Semmelweis Dániel


33.36%



Semmelweis Dániel
Kosárlabda
Zsíros Tibor Kosárlabda A.

2.

Schermann Bianka


29.69%



Schermann Bianka
Torna
MTK

3.

Koch Szabolcs


18%



Koch Szabolcs
Karate
Sporting Budo

4.

Varga Klaudia


10.2%



Varga Klaudia
Szinkronúszás
H2O Synchro SE

5.

Bognár Dóra


8.75%



Bognár Dóra
Díjugratás
Viktor-i Sportegyesület

Szavazás végeredménye a(z) 29. játékhéten (2016-03-14 - 2016-03-20)

1.

László Beáta


32.81%



László Beáta
Öttusa
KSI

2.

Toma Dorina


26.71%



Toma Dorina
Sportlövészet
UTE

3.

Visi Péter


24.89%



Visi Péter
Rögbi
Esztergomi Vitézek RAFC

4.

Lászlófy Ábel


7.89%



Lászlófy Ábel
Vitorlázás
Spartacus Vitorlás Egylet

5.

Drajkó Lili


7.7%



Drajkó Lili
Kardvívás
Kárpáti Rudolf Vívóklub

Szavazás végeredménye a(z) 28. játékhéten (2016-03-07 - 2016-03-13)

1.

Nagy Réka


43.07%



Nagy Réka
Úszás
BVSC-Zugló

2.

Vincze Valter


28.73%



Vincze Valter
Íjászat
Hetényegyházi Íjász és Szi. SE

3.

Preil Vivien


16.81%



Preil Vivien
Evezés
Külker Evezős Klub

4.

Vigmond Richárd


5.75%



Vigmond Richárd
Kick-box
Szigetszentmiklós-Tököl SE

5.

Csipkés Erika


5.63%



Csipkés Erika
Súlyemelés
Soroksári Súlyemelő és Szi. SE

Szavazás végeredménye a(z) 27. játékhéten (2016-02-29 - 2016-03-06)

1.

Kiss Balázs


33.27%



Kiss Balázs
Torna
BHSE

2.

Katona Hanna


32.48%



Katona Hanna
Ritmikus gimnasztika
MTK

3.

Liu Shaoang


13.03%



Liu Shaoang
Gyorskorcsolya
MTK

4.

Harcsa Viktória


11.4%



Harcsa Viktória
Szinkronúszás
H2O Synchro SE

5.

András Csaba


9.83%



András Csaba
Asztalitenisz
BVSC

Szavazás végeredménye a(z) 26. játékhéten (2016-02-22 - 2016-02-28)

1.

Czagány Dóra


29.76%



Czagány Dóra
Karate
MTK

2.

Kanai Vivien


29.55%



Kanai Vivien
Torna
MTK

3.

Pernyész Dorottya


14.03%



Pernyész Dorottya
Uszonyosúszó
Mátrai Erőmű Búvárklub

4.

Szóda Imre


13.45%



Szóda Imre
Rögbi
Esztergomi Vitézek RAFC

5.

Gáspár Lalita


13.2%



Gáspár Lalita
Sportlövészet
APLE

Szavazás végeredménye a(z) 25. játékhéten (2016-02-15 - 2016-02-21)

1.

Ocsenász Gergő


33.78%



Ocsenász Gergő
Evezés
Győri Vízi Spartacus Evezős K.

2.

Gáll András


28.08%



Gáll András
Öttusa
KSI

3.

Lampert Mira


20.92%



Lampert Mira
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

4.

Szabó Virág


9.26%



Szabó Virág
Díjugratás
Pasaréti Honvéd Lovas SE

5.

Wolf Szabolcs


7.96%



Wolf Szabolcs
Vitorlázás
Kereked Vitorlás Klub

Szavazás végeredménye a(z) 24. játékhéten (2016-02-08 - 2016-02-14)

1.

Pigniczki Fanni


42.36%



Pigniczki Fanni
Ritmikus gimnasztika
MTK

2.

Zombori Gábor


24.62%



Zombori Gábor
Úszás
Budafóka XXII.SE.

3.

Balázs Krisztián


13.68%



Balázs Krisztián
Torna
FTC

4.

Csordás Nagy Mátyás


11.06%



Csordás Nagy Mátyás
Íjászat
Hetényegyházi Íjász és Szi. SE

5.

Juhász Patrik


8.27%



Juhász Patrik
Asztalitenisz
KSI SE

Szavazás végeredménye a(z) 23. játékhéten (2016-02-01 - 2016-02-07)

1.

Ravasz Etele


38.76%



Ravasz Etele
Kardvívás
Vasas SC

2.

Hnatyszyn Vanda


22.98%



Hnatyszyn Vanda
Műugrás
Pénzügyőr SE

3.

Rozmán Vanessza


21.11%



Rozmán Vanessza
Szinkronúszás
H2O Synchro SE

4.

Csiszér Emese


9.95%



Csiszér Emese
Műkorcsolya
Sebestyén Korcsolya SE

5.

Bozók Szabolcs


7.2%



Bozók Szabolcs
Kick-box
Csepeli Halker-Király T. Kickbox A.

Szavazás végeredménye a(z) 22. játékhéten (2016-01-25 - 2016-01-31)

1.

Hárspataki Gábor


32.92%



Hárspataki Gábor
Karate
MTK

2.

Gadányi Zoltána


30.35%



Gadányi Zoltána
Evezés
Külker Evezős Klub

3.

Tupi Bernadett


17.02%



Tupi Bernadett
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

4.

Jeney Máté


11.79%



Jeney Máté
Vitorlázás
Spartacus Vitorlás Egylet

5.

Bagyánszky Gabriella


7.91%



Bagyánszky Gabriella
Díjugratás
Prosper LK

Szavazás végeredménye a(z) 21. játékhéten (2016-01-18 - 2016-01-24)

1.

Kis Alexandra


35.43%



Kis Alexandra
Ritmikus gimnasztika
MTK

2.

Nyerges Petra


34.56%



Nyerges Petra
Uszonyosúszás
Mátrai Erőmű Búvárklub

3.

Győrfi Katinka Georgina


14.2%



Győrfi Katinka Georgina
Műkorcsolya
Jégkarc Egyesület

4.

Halmos Zita


8.39%



Halmos Zita
Műugrás
Lunda Szabadidő Sportegyesület

5.

Móricz András


7.42%



Móricz András
Rögbi
Fehérvár Rugby Club

Szavazás végeredménye a(z) 20. játékhéten (2016-01-11 - 2016-01-17)

1.

Sziklási András


33.54%



Sziklási András
Gyorskorcsolya
MTK

2.

Nagy Nikolett


32.23%



Nagy Nikolett
Íjászat
Tolnai Tájak Íjász Egyesület

3.

Treffler Kata


15.69%



Treffler Kata
Úszás
UTE

4.

Mihalkó Nikoletta


9.47%



Mihalkó Nikoletta
Sportlövészet
KSI

5.

Balajti Bianka


9.06%



Balajti Bianka
Muay Thai
Re-GYM

Szavazás végeredménye a(z) 19. játékhéten (2016-01-04 - 2016-01-10)

1.

Szabó Nina


32.69%



Szabó Nina
Kézilabda
Balmazújvárosi Női Kézilabda Klub

2.

Molnár Csenge


27.95%



Molnár Csenge
Torna
FTC

3.

Phan Viola


21.36%



Phan Viola
Asztalitenisz
Statisztika PSC

4.

Györgyjakab Máté


9.03%



Györgyjakab Máté
Kajak
UTE

5.

Darkó Botond


8.96%



Darkó Botond
Kardvívás
Vasas SC

Szavazás végeredménye a(z) 18. játékhéten (2015-12-28 - 2016-01-03)

1.

Ács Kristóf


38.85%



Ács Kristóf
Evezés
Vác Városi Evezős Club

2.

Rengei Balázs


24.12%



Rengei Balázs
Torna
KSI

3.

Tóth Bendegúz


13.5%



Tóth Bendegúz
Birkózás
Erzsébeti SMTK

4.

Ardai Bálint


11.79%



Ardai Bálint
Karate
Fortuna Karate Klub

5.

Lászlófy Levente


11.74%



Lászlófy Levente
Vitorlázás
Spartacus Vitorlás Egylet

Szavazás végeredménye a(z) 17. játékhéten (2015-12-21 - 2015-12-27)

1.

Szőke Viktória


32.96%



Szőke Viktória
Úszás
Vasas SC

2.

Jászapáti Péter


20.58%



Jászapáti Péter
Gyorskorcsolya
Szegedi Korcsolyázó Egyesület

3.

Czetl Fanni


16.1%



Czetl Fanni
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

4.

Csikós-Nagy Róza


15.27%



Csikós-Nagy Róza
Ritmikus gimnasztika
MTK

5.

Oláh Dorottya


15.09%



Oláh Dorottya
Rögbi
Fehérvár Rugby Club

Szavazás végeredménye a(z) 16. játékhéten (2015-12-14 - 2015-12-20)

1.

Hais Dorottya


43.71%



Hais Dorottya
Műugrás
Honvéd Up. Vízilabda Klub SE

2.

Varnyu Eszter


16.32%



Varnyu Eszter
Uszonyosúszás
Mátrai Erőmű Búvárklub

3.

Nagy Dóra


14.99%



Nagy Dóra
Műkorcsolya
Sebestyén Korcsolya SE

4.

Mráz Tamás


12.94%



Mráz Tamás
Díjugratás
Kasztillia Kft.

5.

Szakály Benedek


12.03%



Szakály Benedek
Kézilabda
MVM Veszprém

Szavazás végeredménye a(z) 15. játékhéten (2015-12-07 - 2015-12-13)

1.

Sterck Laura


41.91%



Sterck Laura
Karate
MTK

2.

Piller Szabina


40.54%



Piller Szabina
Kajak
UTE

3.

Terék Norbert


9.32%



Terék Norbert
Asztalitenisz
KSI

4.

Hanák Gabriella


4.21%



Hanák Gabriella
Sportlövészet
APLE

5.

Szilasi Fábián


4.02%



Szilasi Fábián
Vitorlázás
Kereked Vitorlás Klub

Szavazás végeredménye a(z) 14. játékhéten (2015-11-30 - 2015-12-06)

1.

Tomcsányi Benedek


44.59%



Tomcsányi Benedek
Torna
FTC

2.

Kun Anna


25.58%



Kun Anna
Párbajtőr
OMS-Tata Iron Trade

3.

Szurovszki Patrik


11.73%



Szurovszki Patrik
Birkózás
Pénzügyőr SE

4.

Dózsák Dávid


11.63%



Dózsák Dávid
Íjászat
Hajdúvitéz KSE

5.

Elszaszer Dávid


6.48%



Elszaszer Dávid
Kick-box
Szigetszentmiklós-Tököl SE

Szavazás végeredménye a(z) 13. játékhéten (2015-11-23 - 2015-11-29)

1.

Visi Balázs


33.95%



Visi Balázs
Rögbi
Esztergomi Vitézek RAFC

2.

Szabó Bence


32.18%



Szabó Bence
Evezés
Győri Vízi Spartacus Evezős Klub

3.

Váray Mira


15.34%



Váray Mira
Ritmikus gimnasztika
MTK

4.

Király Ádám


10.01%



Király Ádám
Akrobatikus rock and roll
Rock and Magic SE

5.

Markó Rebeka


8.52%



Markó Rebeka
Díjugratás
Berei Lovastanya E.

Szavazás végeredménye a(z) 12. játékhéten (2015-11-16 - 2015-11-22)

1.

Tatarek Csenge


36.21%



Tatarek Csenge
Műugrás
Honvéd Up. Vízilabda Klub SE

2.

Csicsáky Péter


27.34%



Csicsáky Péter
Úszás
Vasas SC

3.

Sziráki Boglárka


15.19%



Sziráki Boglárka
Kézilabda
Euro-Novex Utánpótlás SE

4.

Szabó Roni Oszkár


11.12%



Szabó Roni Oszkár
Vitorlázás
Kereked Vitorlás Klub

5.

Kiss András


10.13%



Kiss András
Karate
UTE Kaisei

Szavazás végeredménye a(z) 11. játékhéten (2015-11-09 - 2015-11-15)

1.

Regőczi Petra


29.89%



Regőczi Petra
Íjászat
Örs Íjász Klub

2.

Hammer Máté


25.85%



Hammer Máté
Kick-box
Csepeli Halker-Király T. Kickbox A.

3.

Drabant Anita


16.55%



Drabant Anita
Asztalitenisz
Kecskeméti Univer-Sport Kft.

4.

Senánszky Petra


14.94%



Senánszky Petra
Uszonyosúszás
Debreceni Búvárklub

5.

Bácskai Máté


12.76%



Bácskai Máté
Evezés
Vác Városi Evezős Club

Szavazás végeredménye a(z) 10. játékhéten (2015-11-02 - 2015-11-08)

1.

Homonnai Luca


28.52%



Homonnai Luca
Kajak
Graboplast Győri VSE

2.

Nagy Eszter


28.16%



Nagy Eszter
Műugrás
Lunda Szabadidő Sportegyesület

3.

Rea Barnabás


15.08%



Rea Barnabás
Kézilabda
Pick Szeged

4.

Kerék Ádám


15.04%



Kerék Ádám
Rögbi
Fehérvár Rugby Club

5.

Péni István


13.21%



Péni István
Sportlövészet
UTE

Szavazás végeredménye a(z) 9. játékhéten (2015-10-26 - 2015-11-01)

1.

Némedi Konrád


42.14%



Némedi Konrád
Kenu
Dunaferr

2.

Nyilas Adél


40.21%



Nyilas Adél
Uszonyosúszás
Mátrai Erőmű Búvárklub

3.

Nagypál Csilla


7.6%



Nagypál Csilla
Asztalitenisz
Jászkunvolán Sportclub Kft.

4.

Sólyom Sára


5.33%



Sólyom Sára
Díjugratás
Viktor-i Sportegyesület

5.

Jóni Máté


4.72%



Jóni Máté
Muay Thai
Re-GYM

Szavazás végeredménye a(z) 8. játékhéten (2015-10-19 - 2015-10-25)

1.

Schermann Regina


39.63%



Schermann Regina
Műkorcsolya
Sportország SC

2.

Szabó Krisztina


26.57%



Szabó Krisztina
Kézilabda
FTC

3.

Sándor Petra


16.9%



Sándor Petra
Műugrás
Pénzügyőr SE

4.

Bancsics Máté


9.08%



Bancsics Máté
Kardvívás
GEAC

5.

Egri Viktória


7.82%



Egri Viktória
Sportlövészet
KSI

Szavazás végeredménye a(z) 7. játékhéten (2015-10-12 - 2015-10-18)

1.

Both Olivér


35.65%



Both Olivér
Asztalitenisz
Malév SC

2.

Béke Kornél


35.62%



Béke Kornél
Kajak
TKKSE

3.

Szabó Cintia Anna


14.49%



Szabó Cintia Anna
Műkorcsolya
Jégkarc Egyesület

4.

Juhász Bernadett


7.77%



Juhász Bernadett
Karate
Budaörsi SC

5.

Szenttamási Noémi


6.47%



Szenttamási Noémi
Birkózás
Erzsébeti SMTK

Szavazás végeredménye a(z) 6. játékhéten (2015-10-05 - 2015-10-11)

1.

Petróczi-Kis András


51.33%



Petróczi-Kis András
Kézilabda
Kiskőrösi KSK

2.

Gremen Petra


17.85%



Gremen Petra
Kick-box
Esztergomi KBSE

3.

Almássy Dóra


15.48%



Almássy Dóra
Sportlövészet
UTE

4.

Jármy Vince


8.74%



Jármy Vince
Díjugratás
Magyar Póni Klub Sz.

5.

Kossuth Bálint


6.6%



Kossuth Bálint
Kardvívás
UTE

Szavazás végeredménye a(z) 5. játékhéten (2015-09-28 - 2015-10-04)

1.

Racskó Fruzsina


52.94%



Racskó Fruzsina
Kajak
KSI

2.

Bruckner Máté


17.62%



Bruckner Máté
Asztalitenisz
BVSC Zugló SI

3.

Pásztor Flóra


15.87%



Pásztor Flóra
Tőrvívás
Törekvés SE

4.

Váncza István


8.02%



Váncza István
Birkózás
Érdi Spartacus

5.

Kovács Roland


5.56%



Kovács Roland
Díjugratás
Timpex Nyíregyházi LK

Szavazás végeredménye a(z) 4. játékhéten (2015-09-21 - 2015-09-27)

1.

Jászapáti Petra


39%



Jászapáti Petra
Gyorskorcsolya
Szegedi Korcsolyázó Egyesület

2.

Lévai Zoltán


27.28%



Lévai Zoltán
Birkózás
Dorogi Nehézatlétikai Club

3.

Molnár Dániel


20.46%



Molnár Dániel
Karate
Magyar Goju-kai Karate Szöv.

4.

Kállai Róbert Gida


7.3%



Kállai Róbert Gida
Kenu
MTK

5.

Molnár István Patrik


5.96%



Molnár István Patrik
Asztalitenisz
Jászkunvolán Sportclub KFt.

Szavazás végeredménye a(z) 3. játékhéten (2015-09-14 - 2015-09-20)

1.

Nardelotti Zoltán


45.04%



Nardelotti Zoltán
Muaythai
Unicentral Bull's SE Győr

2.

Glózik Emese


25.45%



Glózik Emese
Műkorcsolya
Sportország SC

3.

Záhonyi Petra


15.01%



Záhonyi Petra
Kardvívás
Kárpáti Rudolf Vívóklub

4.

Tóth Ninetta


11.22%



Tóth Ninetta
Díjugratás
Szigetköz Lovas Klub

5.

Kovács Sebestyén


3.28%



Kovács Sebestyén
Asztalitenisz
BVSC

Szavazás végeredménye a(z) 2. játékhéten (2015-09-07 - 2015-09-13)

1.

Nagy Botond


34.03%



Nagy Botond
Karate
Arashi Karate Sportclub

2.

Szél Balázs


33.43%



Szél Balázs
Birkózás
Orosházi Birkózó Klub

3.

Gál Zoé


21.82%



Gál Zoé
Műkorcsolya
Sebestyén Korcsolya SE

4.

Sólyom Dóra


7.89%



Sólyom Dóra
Kajak
MTK

5.

Ecseki Nándor


2.83%



Ecseki Nándor
Asztalitenisz
Celldömölki VSE

Szavazás végeredménye a(z) 1. játékhéten (2015-09-01 - 2015-09-06)

1.

Zsigó Máté és Bence


51%



Zsigó Máté és Bence
Gyorskorcsolya
Jászberényi SE

2.

Boros Petra


25.5%



Boros Petra
Kick-box
Top Fighters

3.

Esztergályos Patrik


19.73%



Esztergályos Patrik
Párbajtőr
OMS-Tata Iron Trade VSE

4.

Sopronyi Réka


3.77%



Sopronyi Réka
Díjugratás
Prosper LK