NYERTES HETI HŐSÖK

Szavazás végeredménye a(z) 15. játékhéten (2018-04-09 - 2018-04-15)

1.

Frauenberger Panni


48.95%



Frauenberger Panni
Fitness

2.

Adamik Csenge Virág


18.53%



Adamik Csenge Virág
Asztalitenisz

3.

Faragó Berta


14.08%



Faragó Berta
Vízilabda

4.

Pfeiffer Virág


11.61%



Pfeiffer Virág
Kosárlabda

5.

Dollák Tamara


6.82%



Dollák Tamara
Birkózás

Szavazás végeredménye a(z) 14. játékhéten (2018-04-02 - 2018-04-08)

1.

Kapdebo Botond


34.89%



Kapdebo Botond
Karate

2.

Manninger Luca


32.66%



Manninger Luca
Röplabda

3.

Zombori Dominik


20.1%



Zombori Dominik
Kenu

4.

Kiss Dorottya Zsófia


6.79%



Kiss Dorottya Zsófia
Kézilabda

5.

Szeges Richárd


5.55%



Szeges Richárd
Atlétika

Szavazás végeredménye a(z) 13. játékhéten (2018-03-26 - 2018-04-01)

1.

Tomsits Linda


29.27%



Tomsits Linda
Torna

2.

Makranszki Panni


25.74%



Makranszki Panni
Sportaerobic

3.

Tatár Bianka


19.37%



Tatár Bianka
Versenytánc

4.

Herló György


14.41%



Herló György
Kosárlabda

5.

Ujvári András


11.21%



Ujvári András
Párbajtőr

Szavazás végeredménye a(z) 12. játékhéten (2018-03-19 - 2018-03-25)

1.

Tölgyes Dorottya


32.39%



Tölgyes Dorottya
Asztalitenisz

2.

Gergácz Enikő


20.34%



Gergácz Enikő
Judo

3.

Frankó Kata


19.2%



Frankó Kata
Párbajtőr

4.

Besszer Eszter


16.19%



Besszer Eszter
Vízilabda

5.

Mukus Balázs


11.88%



Mukus Balázs
Kajak

Szavazás végeredménye a(z) 11. játékhéten (2018-03-12 - 2018-03-18)

1.

Ilosvay Beatrix


57.54%



Ilosvay Beatrix
Fitness

2.

Gyöngyösi Janka


26.7%



Gyöngyösi Janka
Kosárlabda

3.

Kovács Boglárka


6.9%



Kovács Boglárka
Atlétika

4.

Vilhelm Viktória


5.47%



Vilhelm Viktória
Birkózás

5.

Vajda András


3.39%



Vajda András
Versenytánc

Szavazás végeredménye a(z) 10. játékhéten (2018-03-05 - 2018-03-11)

1.

Fehér Péter


39.25%



Fehér Péter
Karate

2.

Csepcsányi Kiara


35.48%



Csepcsányi Kiara
Öttusa

3.

Vincze Sára


13.18%



Vincze Sára
Röplabda

4.

Krebs Levente


8.4%



Krebs Levente
Asztalitenisz

5.

Borza Dominik


3.68%



Borza Dominik
Díjlovaglás

Szavazás végeredménye a(z) 9. játékhéten (2018-02-26 - 2018-03-04)

1.

Farkas Bence


40.11%



Farkas Bence
Judo

2.

Molnár Csepke


39.3%



Molnár Csepke
Kenu

3.

Lebor Hannah Lili


13.44%



Lebor Hannah Lili
Párbajtőr

4.

Peták Magdolna


4.34%



Peták Magdolna
Versenytánc

5.

Mikulecz András


2.81%



Mikulecz András
Sportaerobic

Szavazás végeredménye a(z) 8. játékhéten (2018-02-19 - 2018-02-25)

1.

Blatnyák Anna


50.16%



Blatnyák Anna
Fitness

2.

Béres Zsófia Anna


24.63%



Béres Zsófia Anna
Torna

3.

Dömötör Petra


12.27%



Dömötör Petra
Kosárlabda

4.

Fejős Anna


7.57%



Fejős Anna
Asztalitenisz

5.

Németh Zsanett


5.38%



Németh Zsanett
Birkózás

Szavazás végeredménye a(z) 7. játékhéten (2018-02-12 - 2018-02-18)

1.

Erdős Martin


41.7%



Erdős Martin
Karate

2.

Mukus Dóra


39.4%



Mukus Dóra
Kajak

3.

Csóri Flóra


10.21%



Csóri Flóra
Röplabda

4.

Iván Hanna


5.01%



Iván Hanna
Díjlovaglás

5.

Andó Viola


3.67%



Andó Viola
Atlétika

Szavazás végeredménye a(z) 6. játékhéten (2018-02-05 - 2018-02-11)

1.

Hosszu Dániel


44.27%



Hosszu Dániel
Párbajtőr

2.

Gerencsér Benedek


20.92%



Gerencsér Benedek
Torna

3.

Hajdú Kata


13.12%



Hajdú Kata
Sportaerobic

4.

Czukor Dalma


12.65%



Czukor Dalma
Kosárlabda

5.

Kővágó Dávid


9.03%



Kővágó Dávid
Versenytánc

Szavazás végeredménye a(z) 5. játékhéten (2018-01-29 - 2018-02-04)

1.

Molnár Csenge


35.64%



Molnár Csenge
Kenu

2.

Balogh Bence


34.5%



Balogh Bence
Asztalitenisz

3.

Kovács Attila


13.93%



Kovács Attila
Extrém kerékpározás

4.

Ésik Luca


9.06%



Ésik Luca
Röplabda

5.

Hoffer Hanna


6.87%



Hoffer Hanna
Díjlovaglás

Szavazás végeredménye a(z) 4. játékhéten (2018-01-22 - 2018-01-28)

1.

Tamás Ferdinánd


34.15%



Tamás Ferdinánd
Karate

2.

Nerhof Anett


33.71%



Nerhof Anett
Torna

3.

Farkas Gréta


19.54%



Farkas Gréta
Versenytánc

4.

Burkus Barnabás


7.27%



Burkus Barnabás
Atlétika

5.

Vilhelm Zoltán


5.33%



Vilhelm Zoltán
Birkózás

Szavazás végeredménye a(z) 3. játékhéten (2018-01-15 - 2018-01-21)

1.

Karnok Marcell


33.12%



Karnok Marcell
Kajak

2.

Fejér Fruzsina


25.32%



Fejér Fruzsina
Sportaerobic

3.

Papanitz Ákos


18.38%



Papanitz Ákos
Párbajtőr

4.

Kömpf Gréta


13.96%



Kömpf Gréta
Röplabda

5.

Czeglédi Szilvia


9.22%



Czeglédi Szilvia
Asztalitenisz

Szavazás végeredménye a(z) 2. játékhéten (2018-01-08 - 2018-01-14)

1.

Hartlein Ákos


35.37%



Hartlein Ákos
Versenytánc

2.

Nagy Bernadett


21.71%



Nagy Bernadett
Birkózás

3.

Szőke-Tóth Berill


20.65%



Szőke-Tóth Berill
Díjlovaglás

4.

Kovács Árpád


14.07%



Kovács Árpád
Atlétika

5.

Pataki Olivér


8.21%



Pataki Olivér
Torna

Szavazás végeredménye a(z) 1. játékhéten (2018-01-01 - 2018-01-07)

1.

Muhari Eszter


70.9%



Muhari Eszter
Párbajtőr

2.

Kocsis Ádám


14.31%



Kocsis Ádám
Kenu

3.

Pocsai Richárd


11.06%



Pocsai Richárd
Extrém kerékpározás

4.

Tóth Laura


3.72%



Tóth Laura
Sportaerobic

Közlemény

A nap hőse műsor 3. évad első játékhetében a szavazatok ellenőrzése során szabálytalanságot észleltünk. Ezért kizárjuk a játékból Huzsvár Erik, asztaliteniszező versenyzőt.

Első heti nyertesünk Muhari Eszter párbajtőr versenyző lett.

Ismételten szeretnénk felhívni a versenyzők, hozzátartozók, szavazók figyelmét a fair play szabályainak betartására!

Budapest, 2018. január 9.