DIGI DIGI Sport Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

NYERTES HETI HŐSÖK

Szavazás végeredménye a(z) 11. játékhéten (2019-05-13 - 2019-05-19)

1.

Petrovics Krisztofer


42.74%



Petrovics Krisztofer
Ökölvívás

2.

Gazdag Ádám


35.53%



Gazdag Ádám
Birkózás

3.

Seregély Mira


14.01%



Seregély Mira
Jégkorong

4.

Radnóti Botond László


5.04%



Radnóti Botond László
Futsal

5.

Farkas Milán


2.69%



Farkas Milán
Karate

Szavazás végeredménye a(z) 10. játékhéten (2019-05-06 - 2019-05-12)

1.

Rehák Márk


30.82%



Rehák Márk
Muay Thai

2.

Nagy Rita Laura


29.69%



Nagy Rita Laura
Díjlovaglás

3.

Sági Nikolett


28.53%



Sági Nikolett
Judo

4.

Takács Martin


5.96%



Takács Martin
Kosárlabda

5.

Zsembery Ádám


5%



Zsembery Ádám
Tollaslabda

Szavazás végeredménye a(z) 9. játékhéten (2019-04-29 - 2019-05-05)

1.

Krebs Bálint


32.73%



Krebs Bálint
Asztalitenisz

2.

Fábián Bettina


31.61%



Fábián Bettina
Úszás

3.

Rajnai Regina


28.41%



Rajnai Regina
Szertorna

4.

Filep Nóra


3.86%



Filep Nóra
Ritmikus gimnasztika

5.

Szűcs Ádám


3.39%



Szűcs Ádám
Jégkorong

Szavazás végeredménye a(z) 8. játékhéten (2019-04-22 - 2019-04-28)

1.

Megyeri Barbara


61%



Megyeri Barbara
Ökölvívás

2.

Kamilli Mirella


15.1%



Kamilli Mirella
Kick-box

3.

Jakubovics Dalma


12.42%



Jakubovics Dalma
Karate

4.

Balogh Sára


7.04%



Balogh Sára
Díjlovaglás

5.

Kiss András


4.44%



Kiss András
Futsal

Szavazás végeredménye a(z) 7. játékhéten (2019-04-15 - 2019-04-21)

1.

Kreisz Emma


41.17%



Kreisz Emma
Jégkorong

2.

Baráth Károly


37.46%



Baráth Károly
Birkózás

3.

Szegedi Dániel


8.27%



Szegedi Dániel
Judo

4.

Józsa Levente


7.24%



Józsa Levente
Taekwondo

5.

Háló Rebeka


5.82%



Háló Rebeka
Tollaslabda

Szavazás végeredménye a(z) 6. játékhéten (2019-04-08 - 2019-04-14)

1.

Bagi Ádám Gyula


32.42%



Bagi Ádám Gyula
Futsal

2.

Vas Luca


28.71%



Vas Luca
Úszás

3.

Rajnai Emerencia


13.56%



Rajnai Emerencia
Díjlovaglás

4.

Kancsár Péter


12.68%



Kancsár Péter
Asztalitenisz

5.

Ocskó Gergő Márk


12.63%



Ocskó Gergő Márk
Ökölvívás

Szavazás végeredménye a(z) 5. játékhéten (2019-04-01 - 2019-04-07)

1.

Borbás Maja


42.36%



Borbás Maja
Szertorna

2.

Veress Bence


36.16%



Veress Bence
Birkózás

3.

Benkő Zsófia


15.47%



Benkő Zsófia
Karate

4.

Varga Kristóf


3.44%



Varga Kristóf
Thaibox

5.

Ágai Zsombor


2.57%



Ágai Zsombor
Tollaslabda

Szavazás végeredménye a(z) 4. játékhéten (2019-03-25 - 2019-03-31)

1.

Gyenes Ádám


39.26%



Gyenes Ádám
Futsal

2.

Fábián Milán


25.21%



Fábián Milán
Úszás

3.

Cseri Ádám


21.28%



Cseri Ádám
Asztalitenisz

4.

Nagy Panka Zina


8.77%



Nagy Panka Zina
Díjlovaglás

5.

Molnár Bendegúz


5.48%



Molnár Bendegúz
Taekwondo

Szavazás végeredménye a(z) 3. játékhéten (2019-03-18 - 2019-03-24)

1.

Tótok Péter


32.58%



Tótok Péter
Birkózás

2.

Erdei Benjámin


25.32%



Erdei Benjámin
Kick-box

3.

Németh Viola


16.96%



Németh Viola
Szertorna

4.

Deák Fanni Kata


13.82%



Deák Fanni Kata
Ökölvívás

5.

Csobod Marcell


11.32%



Csobod Marcell
Tollaslabda

Szavazás végeredménye a(z) 2. játékhéten (2019-03-11 - 2019-03-17)

1.

Nagy Míra


40.71%



Nagy Míra
Kick-box

2.

Fábián András


34.41%



Fábián András
Birkózás

3.

Fábián Fanni


13.94%



Fábián Fanni
Úszás

4.

Béres Hanna


7.94%



Béres Hanna
Ökölvívás

5.

Érdi Gabriella


3%



Érdi Gabriella
Díjlovaglás

Szavazás végeredménye a(z) 1. játékhéten (2019-03-04 - 2019-03-10)

1.

Zimonyi Barna


46.31%



Zimonyi Barna
Birkózás

2.

Pádár Nikolett


23.97%



Pádár Nikolett
Úszás

3.

Kopcsik Laura


18.79%



Kopcsik Laura
Taekwondo

4.

Laska Bence


7.77%



Laska Bence
Muay Thai

5.

Aranyossy Mátyás


3.16%



Aranyossy Mátyás
Tollaslabda