DIGI DIGI Sport Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

NYERTES HETI HŐSÖK

Szavazás végeredménye a(z) 16. játékhéten (2021-01-18 - 2021-01-24)

1.

Patai Patrik


41.35%



Patai Patrik
versenytánc

2.

Monoki Dávid


39.43%



Monoki Dávid
judo

3.

Farkas Zétény


10.27%



Farkas Zétény
jégkorong

4.

Schmidt Fiorella


5.37%



Schmidt Fiorella
szinkronúszás

5.

Szabó Csanád


3.58%



Szabó Csanád
rallycross

Szavazás végeredménye a(z) 15. játékhéten (2021-01-11 - 2021-01-17)

1.

Csörgő Lilien


44.32%



Csörgő Lilien
gyorskorcsolya

2.

Pálla Bálint


27.21%



Pálla Bálint
kenu

3.

Kovács Ádám


11.42%



Kovács Ádám
birkózás

4.

Tótok Nóra


9.91%



Tótok Nóra
ritmikus gimnasztika

5.

Herczeg Botond


7.14%



Herczeg Botond
labdarúgás

Szavazás végeredménye a(z) 14. játékhéten (2021-01-04 - 2021-01-10)

1.

Nagy Csongor


38.77%



Nagy Csongor
jégkorong

2.

Zarándy Martin


33.33%



Zarándy Martin
vitorlázás

3.

Csőgör Brigitta


14.64%



Csőgör Brigitta
rúdsport

4.

Vlasits Ákos


8.3%



Vlasits Ákos
judo

5.

Fuksz Bence


4.81%



Fuksz Bence
rallycross

Szavazás végeredménye a(z) 13. játékhéten (2020-12-28 - 2021-01-03)

1.

Kolozsvári Brúnó


40.48%



Kolozsvári Brúnó
kajak

2.

Vágó Mátyás


39.97%



Vágó Mátyás
vitorlázás

3.

Dobrán Réka


12.41%



Dobrán Réka
Gyorskorcsolya

4.

Pillmann Szabolcs


3.92%



Pillmann Szabolcs
versenytánc

5.

Losonczi Dávid


3.23%



Losonczi Dávid
birkózás

Szavazás végeredménye a(z) 12. játékhéten (2020-12-21 - 2020-12-27)

1.

Major Martina Petra


50.83%



Major Martina Petra
műkorcsolya

2.

Zsiga Zsombor


26.47%



Zsiga Zsombor
judo

3.

Tóth Flóra


9.8%



Tóth Flóra
jégkorong

4.

Barta Niké


8.42%



Barta Niké
szinkronúszás

5.

Pulugor Aténa


4.49%



Pulugor Aténa
ritmikus gimnasztika

Szavazás végeredménye a(z) 11. játékhéten (2020-12-14 - 2020-12-20)

1.

Kun Benedek


40.89%



Kun Benedek
gyorskorcsolya

2.

Újfalvi Lili


34.31%



Újfalvi Lili
birkózás

3.

Lévai Regina


11.74%



Lévai Regina
versenytánc

4.

Merényi Ádám


6.97%



Merényi Ádám
labdarúgás

5.

Barna Lili Kata


6.09%



Barna Lili Kata
rúdsport

Szavazás végeredménye a(z) 10. játékhéten (2020-12-07 - 2020-12-13)

1.

Bartal-Tóth Janka


47.13%



Bartal-Tóth Janka
kenu

2.

Börcsök Kármen


32.03%



Börcsök Kármen
szinkronúszás

3.

Wunder Bendegúz


11.7%



Wunder Bendegúz
jégkorong

4.

Maros Gergely


4.86%



Maros Gergely
vitorlázás

5.

Szabó Bulcsú


4.23%



Szabó Bulcsú
rallycross

Szavazás végeredménye a(z) 9. játékhéten (2020-11-30 - 2020-12-06)

1.

Baticz Boróka


37.28%



Baticz Boróka
windsurf

2.

Béke Flóra


34.43%



Béke Flóra
szertorna

3.

Szolár Dávid


16.38%



Szolár Dávid
labdarúgás

4.

Kruzslic Alex


9.17%



Kruzslic Alex
wakeboard

5.

Malomsoky Márton


2.74%



Malomsoky Márton
downhill

Szavazás végeredménye a(z) 8. játékhéten (2020-11-23 - 2020-11-29)

1.

Ivancsó Tamás


38.77%



Ivancsó Tamás
kajak

2.

Mossóczy Morella


33.81%



Mossóczy Morella
szinkronúszás

3.

Fehér Balázs


11.2%



Fehér Balázs
judo

4.

Gémesi Norma


8.51%



Gémesi Norma
vitorlázás

5.

Tunner Lóránt


7.66%



Tunner Lóránt
jégkorong

Szavazás végeredménye a(z) 7. játékhéten (2020-11-16 - 2020-11-22)

1.

Bődi Patrik


40.18%



Bődi Patrik
műkorcsolya

2.

Szekeres Lilla


23.54%



Szekeres Lilla
versenytánc

3.

Fancsali Gréta Fanni


16.9%



Fancsali Gréta Fanni
ritmikus gimnasztika

4.

Biben Barnabás


11.86%



Biben Barnabás
labdarúgás

5.

Néveri Konrád


7.52%



Néveri Konrád
rallycross

Szavazás végeredménye a(z) 6. játékhéten (2020-11-09 - 2020-11-15)

1.

Elekes Enikő


42.5%



Elekes Enikő
birkózás

2.

Bósza Luca


35.08%



Bósza Luca
windsurf

3.

Dobrán Fanni


15.42%



Dobrán Fanni
gyorskorcsolya

4.

Varga-Zalay Babett


3.71%



Varga-Zalay Babett
sportlövészet

5.

Szász András


3.29%



Szász András
downhill

Szavazás végeredménye a(z) 5. játékhéten (2020-11-02 - 2020-11-08)

1.

Masa Barna


35.99%



Masa Barna
judo

2.

Illés Enikő


35.93%



Illés Enikő
szinkronúszás

3.

Juhos Benedek


11.33%



Juhos Benedek
wakeboard

4.

Olajos Linett


9.49%



Olajos Linett
rúdsport

5.

Héder Benedek


7.26%



Héder Benedek
vitorlázás

Szavazás végeredménye a(z) 4. játékhéten (2020-10-26 - 2020-11-01)

1.

Sebe Vanda


40.94%



Sebe Vanda
Ritmikus gimnasztika

2.

Szőke Alex


39.35%



Szőke Alex
Birkózás

3.

Nagy Netti


8.69%



Nagy Netti
Gyorskorcsolya

4.

Csányi Vivien


7.63%



Csányi Vivien
Versenytánc

5.

Dénes Eszter


3.4%



Dénes Eszter
Sportlövészet

Szavazás végeredménye a(z) 3. játékhéten (2020-10-19 - 2020-10-25)

1.

Bődi Flávia


33.73%



Bődi Flávia
Műkorcsolya

2.

Bósza Bori


24.58%



Bósza Bori
Windsurf

3.

Cseh Martin


19.54%



Cseh Martin
Downhill

4.

Csábi Levente


12.49%



Csábi Levente
Judo

5.

Szegedi Máté


9.67%



Szegedi Máté
Sportlövészet

Szavazás végeredménye a(z) 2. játékhéten (2020-10-12 - 2020-10-18)

1.

Borsos Viktória


35.47%



Borsos Viktória
Birkózás

2.

Borda Levente


35.27%



Borda Levente
Vitorlázás

3.

Földesi Kincső


19.27%



Földesi Kincső
Rúdsport

4.

Raffai Róbert


7.05%



Raffai Róbert
Versenytánc

5.

Hatala Hanna


2.94%



Hatala Hanna
Szinkronúszás

Szavazás végeredménye a(z) 1. játékhéten (2020-10-05 - 2020-10-11)

1.

Zsirnov Dária


34.51%



Zsirnov Dária
Műkorcsolya

2.

Krausz Ármin


29.69%



Krausz Ármin
Gyorskorcsolya

3.

Csiszár Csenge


21.46%



Csiszár Csenge
Judo

4.

Furtner Fanni


9.07%



Furtner Fanni
Ritmikus gimnasztika

5.

Hammerl Soma


5.27%



Hammerl Soma
Sportlövészet